Predstavujeme cukrové kvety na zdobenie dortov. Skvelá dekorácia na dort alebo iné pečivo vďaka nim bude vaše pečivo jedinečné. Jemné a senzačne vyzerajúce, sú vhodné nielen na narodeninové torty. Dodávajú dezertu ľahkosť.
cukor, amylín, vaječný bielok (alergén), farbivá E102*,E124*,E133,E129. *Tieto farbivá môžu nepriaznivo ovplyvniť činnosť a pozornosť detí.
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1556 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 371,8 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 90 g |
| - z toho cukry | 88,5 g |
| Bielkoviny | 1,5 g |
| Soľ | 0 g |
Česká republika
| Farba | žltá |
| Kategória: | Jedlé kvetiny na tortu |
| Cukrové kvety na torte | |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Zdobenie na Veľkú noc | |
| Výrobca | Fagos |
| EAN | 8594027399862 |
| Kód produktu | 3.047.4 |